Elektrycy w czasie korona wirusa

Elektrycy w czasie korona wirusa

Elektrycy w czasie korona wirusa

Wirus koronowy całkowicie zmienił nasze życie, Wszyscy spotykamy się z ograniczeniami dotyczącymi wyjścia i zamykania sklepów. Każdy, kto realizuje lub planuje projekty wokół domu w tych czasach, nieuchronnie staje przed pytaniem, jak będzie wyglądać poszukiwanie technika w czasie kryzysu. Same firmy desperacko szukają odpowiedzi na temat prawidłowego zachowania. Wnosimy światło w ciemność i odpowiadamy na najważniejsze pytania!

 

Czy elektrycy mogą obecnie pracować na budowach?

Tak! Elektrycy nadal mogą wykonywać swój zawód. Nie wahaj się skontaktować z firmą, zwłaszcza w nagłych przypadkach. Jeżeli projekty budowlane nie są koniecznymi pracami, wykonanie można odłożyć na późniejszy czas. Aczkolwiek jeżeli chcesz dokończyć budowę jeszcze w tym roku zalecamy postępować zgodnie z wytycznymi i zaleceniami https://www.gov.pl/web/koronawirus

Jaki jest obecnie poziom obłożenia zakładów usługowych?

To różni się w zależności od usługi. Podczas gdy środki czyszczące do budynków są obecnie bardzo popularne, inne zawody, na przykład w dziedzinie elektryki i elektroniki, są mniej poszukiwane. Z powodu anulowanych zamówień wykorzystanie wielu rzemieślników nie jest tak wysokie, jak zwykle. Nagły spadek sprzedaży odczuwa w szczególności samozatrudnione i małe średnie przedsiębiorstwa.

Unikaj kontaktu – jak się zachowuję poprawnie?

Aby ryzyko infekcji było jak najniższe dla wszystkich, należy przestrzegać następujących zasad:

  1. W dyskusji wstępnej wyjaśnij jak najwięcej pytań. Można to zrobić telefonicznie lub za pośrednictwem e-maila,
  2. Firmy usługowe powinny oferować wyjaśnienie dalszych pytań w dowolnym momencie
  3. Oczywiście niezbędne są spotkania na miejscu w celu realizacji zaplanowanego projektu. Przygotuj dobrze to miejsce, Celem powinno być, aby rzemieślnicy musieli dotykać jak najmniej, a Twoja obecność może nawet nie być konieczna.
  4. Dobre zasady można również zapewnić podczas prac:
  • Unikaj bezpośredniego kontaktu (np. Uścisk dłoni),
  • zachowaj minimalną odległość 1,5 metra od wszystkich obecnych i przebywaj w pomieszczeniu z jak najmniejszą liczbą osób,
  • nie dotykaj swojej twarzy
  • dokładnie i regularnie myj ręce
  • kichać i kaszleć w zgięcie ramienia.

Te proste środki już teraz ogromnie zmniejszają ryzyko infekcji.

 

Źle się czuję – co mam zrobić?

Klient: Odłóż realizację swojego projektu, jeśli nie można całkowicie uniknąć kontaktu z usługodawcą. Szczerze odpowiadaj na pytania, gdy pytają o objawy infekcji. Jeśli twoje zdrowie na to pozwala, możesz spróbować przygotować projekt najlepiej, jak potrafisz, aby rozpocząć go po wyzdrowieniu.

Elektry: Zostań w domu, jeśli masz objawy choroby. Zwolnienie lekarskie od lekarza rodzinnego jest ważne również przez telefon na czas pandemii i może trwać do 14 dni, jeśli istnieje podejrzenie zakażenia SARS-CoV-2. Powiadom swojego szefa. Zrób listę osób, które spotkałeś w ciągu ostatnich kilku dni.

Teraz ważne jest, aby wszyscy trzymali się razem i utrzymywali ryzyko infekcji na jak najniższym poziomie. Wkrótce będziesz mógł beztrosko cieszyć się rozgrzewającymi promieniami słońca. Przetrwajcie dobrze i zdrowo nadchodzące tygodnie i miesiące!

Elektrycy w czasie korona wirusa

Koronawirus raport zachorowań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *